Pretraga po oznakama ptica
Mali ronac,  Mergus serrator
Mali ronac, Mergus serrator
Datum: Sat 26 Jan 19:57:32 2013
Klikova: 2552
Komentara: Ne
Vodomar
Vodomar
Datum: Sat 02 Feb 01:24:20 2013
Klikova: 2306
Komentara: Ne
Vlastelica Himantopus himantopus
Vlastelica Himantopus himantopus
Datum: Tue 12 Feb 13:47:36 2013
Klikova: 2405
Komentara: Ne
Veliki trstenjak Acrocephalus arundinaceus
Veliki trstenjak Acrocephalus arundinaceus
Datum: Tue 12 Feb 08:38:18 2013
Klikova: 2341
Komentara: 1
Mala bijela čaplja Egretta garzetta
Mala bijela čaplja Egretta garzetta
Datum: Mon 11 Feb 12:57:58 2013
Klikova: 2220
Komentara: Ne
Crna roda Ciconia nigra
Crna roda Ciconia nigra
Datum: Mon 11 Feb 08:46:44 2013
Klikova: 2618
Komentara: 1
Žličarke Platalea leucorodia
Žličarke Platalea leucorodia
Datum: Mon 11 Feb 07:38:54 2013
Klikova: 2409
Komentara: Ne
Šumska sova Strix aluco
Šumska sova Strix aluco
Datum: Thu 31 Jan 11:17:09 2013
Klikova: 2539
Komentara: 3
Bukoč Pandion haliaetus
Bukoč Pandion haliaetus
Datum: Wed 13 Feb 06:03:03 2013
Klikova: 2849
Komentara: 1
Patka žličarka Anas clypeata
Patka žličarka Anas clypeata
Datum: Wed 13 Feb 06:14:00 2013
Klikova: 2606
Komentara: Ne
Divlja patka(Anas platyrhynchos)
Divlja patka(Anas platyrhynchos)
Datum: Thu 21 Feb 19:24:59 2013
Klikova: 2723
Komentara: Ne
Dugokljuna čigra, Sterna sandvicensis
Dugokljuna čigra, Sterna sandvicensis
Datum: Tue 26 Feb 13:08:13 2013
Klikova: 2287
Komentara: Ne
Mali ronac, Mergus serrator
Mali ronac, Mergus serrator
Datum: Tue 26 Feb 13:26:54 2013
Klikova: 2463
Komentara: Ne
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Datum: Sat 02 Mar 18:27:45 2013
Klikova: 2183
Komentara: 1
Galeb klaukavac, Larus michahellis
Galeb klaukavac, Larus michahellis
Datum: Fri 26 Apr 15:07:47 2013
Klikova: 2724
Komentara: Ne
Bijela pastirica,  Motacilla alba
Bijela pastirica, Motacilla alba
Datum: Sun 25 Aug 08:51:07 2013
Klikova: 2331
Komentara: Ne
PLAVETNA SJENICA-parus caeruleus
PLAVETNA SJENICA-parus caeruleus
Datum: Wed 11 Sep 10:42:46 2013
Klikova: 3106
Komentara: Ne
Crnogrla strnadica,  Emberiza cirlus
Crnogrla strnadica, Emberiza cirlus
Datum: Fri 20 Sep 16:00:48 2013
Klikova: 2282
Komentara: Ne
Vjetruša - Falco tinnunculus
Vjetruša - Falco tinnunculus
Datum: Sun 06 Oct 10:29:44 2013
Klikova: 3025
Komentara: 2
Vjetruša - Falco tinnunculus
Vjetruša - Falco tinnunculus
Datum: Thu 10 Oct 16:17:29 2013
Klikova: 2682
Komentara: 2
Siva vrana,  Corvus cornix
Siva vrana, Corvus cornix
Datum: Tue 03 Dec 17:03:27 2013
Klikova: 2720
Komentara: Ne
Dugokljuna čigra, Sterna sandvicensis
Dugokljuna čigra, Sterna sandvicensis
Datum: Sat 07 Dec 19:09:21 2013
Klikova: 2683
Komentara: Ne
Riječni galeb, Larus ridibundus
Riječni galeb, Larus ridibundus
Datum: Thu 12 Dec 14:19:42 2013
Klikova: 7136
Komentara: 3
Veliki vranac,  Phalacrocorax carbo
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Datum: Mon 30 Dec 08:21:22 2013
Klikova: 2233
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 90 gostiju i nema članova online