Pretraga po oznakama bird
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta) u lovu
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta) u lovu
Datum: Wed 11 Sep 14:06:53 2013
Klikova: 753
Komentara: Ne
Liska (fulica atra)
Liska (fulica atra)
Datum: Tue 31 Dec 10:52:36 2013
Klikova: 1056
Komentara: Ne
Jastrebača (Strix uralensis)
Jastrebača (Strix uralensis)
Datum: Thu 29 May 16:39:37 2014
Klikova: 886
Komentara: Ne
Eja livadarka-Circus pygargus
Eja livadarka-Circus pygargus
Datum: Fri 08 Mar 20:27:37 2013
Klikova: 1105
Komentara: 1
Divlja patka(Anas platyrhynchos)
Divlja patka(Anas platyrhynchos)
Datum: Thu 21 Feb 19:24:59 2013
Klikova: 1074
Komentara: Ne
Veliki djetlic-Picoides major
Veliki djetlic-Picoides major
Datum: Sat 23 Feb 20:15:05 2013
Klikova: 894
Komentara: Ne
Mala bijela caplja-Egretta garzett
Mala bijela caplja-Egretta garzett
Datum: Sat 09 Mar 19:04:36 2013
Klikova: 874
Komentara: Ne
Čižak (Carduelis spinus) ♀
Čižak (Carduelis spinus) ♀
Datum: Fri 08 Mar 19:16:46 2013
Klikova: 1014
Komentara: 1
Riječni galeb-Larus ridibundus
Riječni galeb-Larus ridibundus
Datum: Sat 09 Mar 19:10:14 2013
Klikova: 1120
Komentara: Ne
ŽdralGrus-grus
ŽdralGrus-grus
Datum: Wed 13 Mar 19:10:19 2013
Klikova: 891
Komentara: Ne
ŽdralGrus-grus1
ŽdralGrus-grus1
Datum: Wed 13 Mar 19:15:18 2013
Klikova: 1007
Komentara: 8
Velika bijela čaplja-Egretta alba
Velika bijela čaplja-Egretta alba
Datum: Thu 14 Mar 18:54:37 2013
Klikova: 1192
Komentara: 3
Siva caplja-Ardea cinerea
Siva caplja-Ardea cinerea
Datum: Sat 16 Mar 20:39:59 2013
Klikova: 1050
Komentara: Ne
Čižak (Carduelis spinus)
Čižak (Carduelis spinus)
Datum: Thu 21 Mar 14:05:41 2013
Klikova: 1115
Komentara: 1
Batokljun (Coccothraustes coccothraustes)
Batokljun (Coccothraustes coccothraustes)
Datum: Wed 27 Mar 20:32:36 2013
Klikova: 828
Komentara: 1
Crnokapa grmuša (Sylvia atricapilla) ♀
Crnokapa grmuša (Sylvia atricapilla) ♀
Datum: Mon 15 Jul 09:55:29 2013
Klikova: 828
Komentara: Ne
mlada Mala ušara (Asio otus)
mlada Mala ušara (Asio otus)
Datum: Fri 30 Aug 22:40:39 2013
Klikova: 790
Komentara: Ne
Prutka sabljarka (Xenus cinereus)
Prutka sabljarka (Xenus cinereus)
Datum: Tue 03 Sep 08:01:50 2013
Klikova: 1224
Komentara: 4
Mali žalar (Calidris minuta)
Mali žalar (Calidris minuta)
Datum: Tue 03 Sep 09:10:14 2013
Klikova: 860
Komentara: Ne
Sijedi žalar (Calidris temminckii)
Sijedi žalar (Calidris temminckii)
Datum: Fri 06 Sep 08:45:51 2013
Klikova: 1023
Komentara: Ne
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta)
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta)
Datum: Fri 06 Sep 08:48:54 2013
Klikova: 857
Komentara: 1
Plosnatokljuni žalar (Limicola falcinellus)
Plosnatokljuni žalar (Limicola falcinellus)
Datum: Tue 10 Sep 21:00:38 2013
Klikova: 1009
Komentara: Ne
Crna lunja (Milvus migrans)
Crna lunja (Milvus migrans)
Datum: Sun 22 Sep 19:51:48 2013
Klikova: 1156
Komentara: Ne
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Datum: Sun 13 Oct 20:50:27 2013
Klikova: 1224
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 31 gostiju i nema članova online