vatreni crv (hermodice carunculata)
vatreni crv (hermodice carunculata)
Datum: Sat 09 Jan 21:36:31 2016
Klikova: 561
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
VOdeni svijet Krke
VOdeni svijet Krke
Datum: Fri 08 Jan 12:30:33 2016
Klikova: 301
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Barska kornjača (Emys orbicularis)
Barska kornjača (Emys orbicularis)
Datum: Tue 05 Jan 15:30:20 2016
Klikova: 689
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Felimare orsinii
Felimare orsinii
Datum: Sun 03 Jan 13:19:44 2016
Klikova: 363
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Flabellina ischitana
Flabellina ischitana
Datum: Sat 12 Dec 11:33:59 2015
Klikova: 450
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Dendrodoris grandiflora
Dendrodoris grandiflora
Datum: Tue 01 Dec 12:45:35 2015
Klikova: 485
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Dendrodoris limbata
Dendrodoris limbata
Datum: Sun 29 Nov 16:39:19 2015
Klikova: 448
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Rostanga rosi
Rostanga rosi
Datum: Fri 20 Nov 20:03:34 2015
Klikova: 483
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Komarča (Sparus aurata)
Komarča (Sparus aurata)
Datum: Wed 14 Oct 17:21:33 2015
Klikova: 589
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Lubin (Dicentrarchus labrax)
Lubin (Dicentrarchus labrax)
Datum: Tue 14 Jul 13:40:12 2015
Klikova: 849
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Glavata želva (Caretta caretta)
Glavata želva (Caretta caretta)
Datum: Sat 20 Jun 14:11:11 2015
Klikova: 859
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Mediteranska meduza (Cotylorhiza tuberculata)
Mediteranska meduza (Cotylorhiza tuberculata)
Datum: Fri 30 Jan 11:34:35 2015
Klikova: 2208
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Sredozemna medvjedica (Monachus monachus)
Sredozemna medvjedica (Monachus monachus)
Datum: Tue 18 Nov 18:28:10 2014
Klikova: 1211
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:1
Potočna mrena (Barbus balcanicus )
Potočna mrena (Barbus balcanicus )
Datum: Sun 26 Oct 09:45:15 2014
Klikova: 989
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Pirka (Serranus scriba)
Pirka (Serranus scriba)
Datum: Sat 23 Aug 17:14:42 2014
Klikova: 899
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Kanjac (Serranus cabrilla)
Kanjac (Serranus cabrilla)
Datum: Sun 17 Aug 20:11:11 2014
Klikova: 827
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Vladika arbanaška (Thalassoma pavo)
Vladika arbanaška (Thalassoma pavo)
Datum: Tue 12 Aug 19:24:11 2014
Klikova: 1005
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Purpurna zvjezdača (Ophidiaster ophidianus)
Purpurna zvjezdača (Ophidiaster ophidianus)
Datum: Wed 06 Aug 11:37:43 2014
Klikova: 866
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:1
Papigača (Sparisoma cretense)
Papigača (Sparisoma cretense)
Datum: Sun 03 Aug 16:04:50 2014
Klikova: 1559
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Obična sipa (Sepia officinalis)
Obična sipa (Sepia officinalis)
Datum: Fri 25 Jul 07:17:26 2014
Klikova: 703
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Bjelonoga potočnica (Platycnemis pennipes) u parenju.
Bjelonoga potočnica (Platycnemis pennipes) u parenju.
Datum: Mon 16 Jun 18:44:17 2014
Klikova: 721
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
Mišic repaš (Callionymus pusillus)
Mišic repaš (Callionymus pusillus)
Datum: Mon 02 Jun 07:34:50 2014
Klikova: 1040
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Trnoviti koralj (Paralcyonium spinulosum)
Trnoviti koralj (Paralcyonium spinulosum)
Datum: Sat 22 Mar 13:35:58 2014
Klikova: 869
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Morska pluca (Rhizostoma pulmo)
Morska pluca (Rhizostoma pulmo)
Datum: Thu 27 Feb 16:31:05 2014
Klikova: 1675
Ocjeni:
5,00 / 10
Komentara:2
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 62 gostiju i nema članova online