Home Galerija fotografija Fotografije Josip Ledinšćak
 
Fotografije Josip Ledinšćak
Crna lunja (Milvus migrans)
Crna lunja (Milvus migrans)
Datum: Sun 22 Sep 19:51:48 2013
Klikova: 1476
Komentara: Ne
Dugorepa sjenica (Aegithalos caudatus)
Dugorepa sjenica (Aegithalos caudatus)
Datum: Sun 15 Sep 18:28:34 2013
Klikova: 962
Komentara: 2
mlada Mala ušara (Asio otus)
mlada Mala ušara (Asio otus)
Datum: Fri 30 Aug 22:40:39 2013
Klikova: 978
Komentara: Ne
Crnokapa grmuša (Sylvia atricapilla) ♀
Crnokapa grmuša (Sylvia atricapilla) ♀
Datum: Mon 15 Jul 09:55:29 2013
Klikova: 1015
Komentara: Ne
Beba bogomoljka (Mantis religiosa)
Beba bogomoljka (Mantis religiosa)
Datum: Tue 25 Jun 20:18:38 2013
Klikova: 869
Komentara: Ne
Cheiracanthium punctorium
Cheiracanthium punctorium
Datum: Fri 31 May 20:16:30 2013
Klikova: 1500
Komentara: Ne
Acrida ungarica
Acrida ungarica
Datum: Sun 05 May 18:38:40 2013
Klikova: 858
Komentara: Ne
Majmunov kaćun (Orchis simia)
Majmunov kaćun (Orchis simia)
Datum: Thu 02 May 19:01:47 2013
Klikova: 1289
Komentara: Ne
Acronicta tridens - gusjenica
Acronicta tridens - gusjenica
Datum: Tue 30 Apr 10:29:40 2013
Klikova: 835
Komentara: Ne
Empusa pennata
Empusa pennata
Datum: Sat 27 Apr 17:18:02 2013
Klikova: 911
Komentara: 1
Mrka crvenrepka (Phoenicurus ochruros)
Mrka crvenrepka (Phoenicurus ochruros)
Datum: Thu 25 Apr 12:44:48 2013
Klikova: 1777
Komentara: 3
Kolansko blato
Kolansko blato
Datum: Sun 21 Apr 21:44:41 2013
Klikova: 1288
Komentara: Ne
Utve (Tadorna tadorna)
Utve (Tadorna tadorna)
Datum: Thu 18 Apr 20:47:52 2013
Klikova: 972
Komentara: Ne
Na trijemu
Na trijemu
Datum: Tue 16 Apr 19:20:18 2013
Klikova: 1008
Komentara: 3
Golupka (Macroglossum stellatarum)
Golupka (Macroglossum stellatarum)
Datum: Fri 12 Apr 19:55:44 2013
Klikova: 995
Komentara: 2
David i Golijat :)
David i Golijat :)
Datum: Sun 07 Apr 19:13:36 2013
Klikova: 1192
Komentara: 2
Batokljun (Coccothraustes coccothraustes)
Batokljun (Coccothraustes coccothraustes)
Datum: Wed 27 Mar 20:32:36 2013
Klikova: 1046
Komentara: 1
Krivokljuna prutka (Tringa nebularia)
Krivokljuna prutka (Tringa nebularia)
Datum: Sun 24 Mar 19:30:52 2013
Klikova: 947
Komentara: 1
Čižak (Carduelis spinus)
Čižak (Carduelis spinus)
Datum: Thu 21 Mar 14:05:41 2013
Klikova: 1455
Komentara: 1
Zeleni kukurijek (Helleborus viridis)
Zeleni kukurijek (Helleborus viridis)
Datum: Fri 15 Mar 12:14:40 2013
Klikova: 1686
Komentara: 3
Duga
Duga
Datum: Sun 10 Mar 22:05:42 2013
Klikova: 1013
Komentara: 1
Pasji zub (Erythronium dens-canis) i Visibaba (Galanthus nivalis)
Pasji zub (Erythronium dens-canis) i Visibaba (Galanthus nivalis)
Datum: Sun 10 Mar 20:05:47 2013
Klikova: 1550
Komentara: 2
Čižak (Carduelis spinus) ♀
Čižak (Carduelis spinus) ♀
Datum: Fri 08 Mar 19:16:46 2013
Klikova: 1245
Komentara: 1
Pseudeuophrys lanigera
Pseudeuophrys lanigera
Datum: Wed 06 Mar 20:45:35 2013
Klikova: 853
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 37 gostiju i nema članova online