Home Galerija fotografija Fotografije Josip Ledinšćak
 
Fotografije Josip Ledinšćak
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Datum: Thu 02 Oct 19:35:22 2014
Klikova: 1162
Komentara: Ne
Crvenonoga prutka (Tringa totanus)
Crvenonoga prutka (Tringa totanus)
Datum: Sun 21 Sep 19:23:08 2014
Klikova: 1107
Komentara: Ne
Japansko noćno paunče (Antheraea yamamai)
Japansko noćno paunče (Antheraea yamamai)
Datum: Mon 15 Sep 16:27:54 2014
Klikova: 1029
Komentara: Ne
Mali djetlić (Dendrocopos minor) ♂
Mali djetlić (Dendrocopos minor) ♂
Datum: Sun 03 Aug 18:54:11 2014
Klikova: 1172
Komentara: Ne
Krivokljuni žalar (Calidris ferruginea)
Krivokljuni žalar (Calidris ferruginea)
Datum: Tue 29 Jul 21:15:40 2014
Klikova: 908
Komentara: 2
Orao zmijar (Circaetus gallicus)
Orao zmijar (Circaetus gallicus)
Datum: Mon 14 Jul 19:36:39 2014
Klikova: 1247
Komentara: Ne
Rusi svračak (Lanius collurio)
Rusi svračak (Lanius collurio)
Datum: Thu 03 Jul 21:19:52 2014
Klikova: 1266
Komentara: Ne
Pčelarica (Merops apiaster)
Pčelarica (Merops apiaster)
Datum: Tue 17 Jun 17:21:40 2014
Klikova: 988
Komentara: Ne
Bizamski štakor (Ondatra zibethicus)
Bizamski štakor (Ondatra zibethicus)
Datum: Mon 09 Jun 20:34:13 2014
Klikova: 1085
Komentara: Ne
Mlada bogomoljka (Mantis religiosa)
Mlada bogomoljka (Mantis religiosa)
Datum: Tue 03 Jun 19:51:57 2014
Klikova: 870
Komentara: 1
Veliki trstenjak (Acrophalus arundinaceus)
Veliki trstenjak (Acrophalus arundinaceus)
Datum: Sun 01 Jun 20:37:00 2014
Klikova: 938
Komentara: Ne
Crvenokljuni labud (Cygnus olor)
Crvenokljuni labud (Cygnus olor)
Datum: Wed 28 May 20:02:54 2014
Klikova: 990
Komentara: Ne
Eja močvarica (Circus aeruginosus) ♂
Eja močvarica (Circus aeruginosus) ♂
Datum: Mon 26 May 12:20:39 2014
Klikova: 1283
Komentara: Ne
Patka njorka (Aythya nyroca) ♂
Patka njorka (Aythya nyroca) ♂
Datum: Tue 20 May 19:30:53 2014
Klikova: 1217
Komentara: Ne
Veliki car (Anax imperator)
Veliki car (Anax imperator)
Datum: Thu 15 May 19:35:17 2014
Klikova: 862
Komentara: Ne
Nježna kockavica (Fritillaria orientalis)
Nježna kockavica (Fritillaria orientalis)
Datum: Tue 06 May 18:22:15 2014
Klikova: 965
Komentara: Ne
Bijela roda (Ciconia ciconia)
Bijela roda (Ciconia ciconia)
Datum: Sun 27 Apr 20:57:50 2014
Klikova: 929
Komentara: Ne
Planinski vodenjak (Lissotriton alpestris)
Planinski vodenjak (Lissotriton alpestris)
Datum: Sun 30 Mar 18:16:16 2014
Klikova: 1309
Komentara: 1
Rani jaglac (Primula veris)
Rani jaglac (Primula veris)
Datum: Fri 28 Mar 20:22:57 2014
Klikova: 932
Komentara: Ne
Sjeverna zeba (Fringilla montifringilla) ♀
Sjeverna zeba (Fringilla montifringilla) ♀
Datum: Thu 30 Jan 18:29:31 2014
Klikova: 1051
Komentara: Ne
Slijetanje
Slijetanje
Datum: Sun 22 Dec 18:48:07 2013
Klikova: 1006
Komentara: Ne
Čaplja danguba (Ardea purpurea)
Čaplja danguba (Ardea purpurea)
Datum: Sat 14 Dec 21:21:57 2013
Klikova: 1183
Komentara: Ne
Crna čiopa (Apus apus)
Crna čiopa (Apus apus)
Datum: Sun 20 Oct 19:00:24 2013
Klikova: 1575
Komentara: 2
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Čvorak (Sturnus vulgaris)
Datum: Sun 13 Oct 20:50:27 2013
Klikova: 1466
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 34 gostiju i nema članova online