Home Galerija fotografija Fotografije Zoran Rudec
 
Fotografije Zoran Rudec
Pjegavi daždevnjak - Salamandra salamandra
Pjegavi daždevnjak - Salamandra salamandra
Datum: Tue 18 Mar 18:27:52 2014
Klikova: 1302
Komentara: Ne
Češljugar - carduelis carduelis
Češljugar - carduelis carduelis
Datum: Fri 14 Mar 19:20:29 2014
Klikova: 1501
Komentara: Ne
Kovačica - Jankovac
Kovačica - Jankovac
Datum: Thu 06 Mar 18:40:48 2014
Klikova: 1321
Komentara: 1
Crvenokljuni labud - Cygnus olor
Crvenokljuni labud - Cygnus olor
Datum: Thu 27 Feb 09:29:22 2014
Klikova: 910
Komentara: Ne
SRNJAK - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNJAK - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Fri 21 Feb 22:12:46 2014
Klikova: 862
Komentara: Ne
Jelen obični -Cervus elaphus
Jelen obični -Cervus elaphus
Datum: Sat 01 Feb 22:31:33 2014
Klikova: 1036
Komentara: Ne
KOŠUTE - CERVUS ELAPHUS
KOŠUTE - CERVUS ELAPHUS
Datum: Thu 30 Jan 19:21:44 2014
Klikova: 992
Komentara: Ne
Zec obični -Lepus europaeus
Zec obični -Lepus europaeus
Datum: Tue 28 Jan 06:54:46 2014
Klikova: 1194
Komentara: Ne
ŽUTA STRNADICA-EMBERIZA CITRINELLA
ŽUTA STRNADICA-EMBERIZA CITRINELLA
Datum: Sun 26 Jan 18:04:50 2014
Klikova: 1070
Komentara: Ne
Fazan - Phasianus colchicus
Fazan - Phasianus colchicus
Datum: Sat 25 Jan 21:31:40 2014
Klikova: 972
Komentara: Ne
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Thu 26 Dec 21:18:06 2013
Klikova: 879
Komentara: Ne
UTVA (tadorna-tadorna)
UTVA (tadorna-tadorna)
Datum: Tue 26 Nov 18:47:30 2013
Klikova: 975
Komentara: Ne
Fazan - Phasianus colchicus
Fazan - Phasianus colchicus
Datum: Thu 24 Oct 20:54:55 2013
Klikova: 1169
Komentara: Ne
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Mon 21 Oct 21:37:19 2013
Klikova: 909
Komentara: Ne
Domaći miš - Mus musculus
Domaći miš - Mus musculus
Datum: Mon 21 Oct 20:58:14 2013
Klikova: 1210
Komentara: Ne
Cvjetni pauk - Misumena vatia
Cvjetni pauk - Misumena vatia
Datum: Fri 18 Oct 21:15:52 2013
Klikova: 1107
Komentara: Ne
Košuta -  Cervus elaphus
Košuta - Cervus elaphus
Datum: Wed 18 Sep 19:14:14 2013
Klikova: 1580
Komentara: 2
Nosati skakavac - Acrida  ungarica
Nosati skakavac - Acrida ungarica
Datum: Sun 25 Aug 08:20:46 2013
Klikova: 851
Komentara: Ne
Pčelarica- Merops apiaster
Pčelarica- Merops apiaster
Datum: Sat 17 Aug 11:03:20 2013
Klikova: 855
Komentara: Ne
Siva čaplja - Ardea cinerea
Siva čaplja - Ardea cinerea
Datum: Sun 11 Aug 07:45:31 2013
Klikova: 877
Komentara: Ne
Siva čaplja - Ardea cinerea
Siva čaplja - Ardea cinerea
Datum: Mon 05 Aug 13:10:32 2013
Klikova: 882
Komentara: Ne
Veliki vranac - Phalacrocorax carbo
Veliki vranac - Phalacrocorax carbo
Datum: Mon 05 Aug 13:01:48 2013
Klikova: 808
Komentara: Ne
 Bjelonoga potočnica - Platycnemis pennipes
Bjelonoga potočnica - Platycnemis pennipes
Datum: Mon 08 Jul 19:55:31 2013
Klikova: 814
Komentara: Ne
Zec obični -Lepus europaeus
Zec obični -Lepus europaeus
Datum: Mon 08 Jul 19:41:36 2013
Klikova: 1013
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 35 gostiju i nema članova online