Home Galerija fotografija Fotografije Zoran Rudec
 
Fotografije Zoran Rudec
crveni jelen - Cervus elaphus
crveni jelen - Cervus elaphus
Datum: Mon 14 Mar 20:38:58 2016
Klikova: 729
Komentara: Ne
Divlja mačka - Felis silvestris
Divlja mačka - Felis silvestris
Datum: Mon 14 Mar 19:28:01 2016
Klikova: 892
Komentara: Ne
Škanjac - Buteo buteo
Škanjac - Buteo buteo
Datum: Sat 23 Jan 20:31:30 2016
Klikova: 712
Komentara: Ne
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Sat 23 Jan 20:30:07 2016
Klikova: 914
Komentara: Ne
Eja strnjarica - Circus cyaneus
Eja strnjarica - Circus cyaneus
Datum: Sat 23 Jan 20:28:13 2016
Klikova: 661
Komentara: Ne
ORAO ZMIJAR - CIRCAETUS GALLICUS
ORAO ZMIJAR - CIRCAETUS GALLICUS
Datum: Sun 09 Aug 12:36:35 2015
Klikova: 1332
Komentara: Ne
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Sun 09 Aug 12:31:04 2015
Klikova: 817
Komentara: Ne
Dabar - castor
Dabar - castor
Datum: Tue 26 May 19:29:10 2015
Klikova: 990
Komentara: Ne
Zlatovrana - Coracias garrulus
Zlatovrana - Coracias garrulus
Datum: Thu 21 May 16:35:52 2015
Klikova: 1189
Komentara: Ne
Zimovka - Pyrrhula pyrrhula
Zimovka - Pyrrhula pyrrhula
Datum: Sun 05 Apr 19:19:13 2015
Klikova: 1109
Komentara: Ne
Virovitički ribnjaci
Virovitički ribnjaci
Datum: Tue 31 Mar 20:05:32 2015
Klikova: 1276
Komentara: Ne
Bukoč, Orao ribič - Pandion haliaetus
Bukoč, Orao ribič - Pandion haliaetus
Datum: Sun 29 Mar 09:19:17 2015
Klikova: 1246
Komentara: Ne
Škanjac osaš - Pernis apivorus
Škanjac osaš - Pernis apivorus
Datum: Mon 23 Mar 21:49:23 2015
Klikova: 1105
Komentara: Ne
Močvarna sova - Asio flammeus
Močvarna sova - Asio flammeus
Datum: Sun 15 Feb 21:03:14 2015
Klikova: 1095
Komentara: Ne
Siva čaplja - Ardea cinerea
Siva čaplja - Ardea cinerea
Datum: Sun 25 Jan 09:41:35 2015
Klikova: 1119
Komentara: Ne
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNA - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Fri 12 Dec 06:56:33 2014
Klikova: 799
Komentara: Ne
Eja strnjarica - Circus cyaneus
Eja strnjarica - Circus cyaneus
Datum: Sat 22 Nov 21:04:35 2014
Klikova: 1238
Komentara: Ne
Zelena žuna- Picus viridis
Zelena žuna- Picus viridis
Datum: Thu 20 Nov 20:44:18 2014
Klikova: 1053
Komentara: Ne
Crna truba - Craterellus cornucopioides
Crna truba - Craterellus cornucopioides
Datum: Mon 13 Oct 17:59:41 2014
Klikova: 1374
Komentara: Ne
Papuk - Jankovac - Kovačica
Papuk - Jankovac - Kovačica
Datum: Tue 07 Oct 18:21:36 2014
Klikova: 1166
Komentara: Ne
Pupavac - Upupa epops
Pupavac - Upupa epops
Datum: Wed 01 Oct 19:23:28 2014
Klikova: 1078
Komentara: 1
ZEC OBIČNI - LEPUS EUROPAEUS
ZEC OBIČNI - LEPUS EUROPAEUS
Datum: Tue 16 Sep 16:50:01 2014
Klikova: 1084
Komentara: Ne
SRNJAK - CAPREOLUS CAPREOLUS
SRNJAK - CAPREOLUS CAPREOLUS
Datum: Wed 20 Aug 17:25:52 2014
Klikova: 779
Komentara: Ne
Siva čaplja - Ardea cinerea
Siva čaplja - Ardea cinerea
Datum: Wed 30 Jul 18:12:04 2014
Klikova: 966
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 52 gostiju i nema članova online