BJELOUŠKA - NATRIX NATRIX   /  RIBARICA - NATRIX TESSELLATA
BJELOUŠKA - NATRIX NATRIX / RIBARICA - NATRIX TESSELLATA
Datum: Wed 04 Jun 19:02:59 2014
Klikova: 1613
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
Bjelouška - Natrix natrix
Bjelouška - Natrix natrix
Datum: Thu 29 May 17:17:53 2014
Klikova: 929
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Pomorska gušterica (Podarcis siculus)
Pomorska gušterica (Podarcis siculus)
Datum: Thu 01 May 15:29:29 2014
Klikova: 1044
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
OBIČNI ZELEMBAĆ - LACERTA VIRIDIS
OBIČNI ZELEMBAĆ - LACERTA VIRIDIS
Datum: Tue 15 Apr 11:44:25 2014
Klikova: 974
Ocjeni:
4,60 / 5
Komentara:0
Krška gušterica (ženka) Podarcis melisellensis (Braun, 1877)
Krška gušterica (ženka) Podarcis melisellensis (Braun, 1877)
Datum: Mon 14 Apr 20:34:42 2014
Klikova: 919
Ocjeni:
4,00 / 2
Komentara:0
Krška gušterica (Mužjak) Podarcis melisellensis (Braun, 1877)
Krška gušterica (Mužjak) Podarcis melisellensis (Braun, 1877)
Datum: Mon 14 Apr 20:17:16 2014
Klikova: 1345
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
Obični zelembać  - Lacerta viridis
Obični zelembać - Lacerta viridis
Datum: Fri 04 Apr 19:15:38 2014
Klikova: 870
Ocjeni:
5,00 / 11
Komentara:0
Parenje bjelouški  - natrix natrix
Parenje bjelouški - natrix natrix
Datum: Tue 01 Apr 19:06:25 2014
Klikova: 940
Ocjeni:
4,80 / 5
Komentara:0
Kopnena kornjača ili čančara (Testudo hermanni)
Kopnena kornjača ili čančara (Testudo hermanni)
Datum: Tue 03 Dec 11:58:25 2013
Klikova: 1068
Ocjeni:
4,50 / 2
Komentara:0
Riđovka (Vipera berus berus)
Riđovka (Vipera berus berus)
Datum: Fri 15 Nov 20:30:22 2013
Klikova: 1779
Ocjeni:
4,88 / 8
Komentara:0
Poskok, Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Fri 04 Oct 06:31:49 2013
Klikova: 986
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Poskok,  Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Thu 03 Oct 16:00:58 2013
Klikova: 925
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Poskok,  Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Wed 18 Sep 15:29:35 2013
Klikova: 981
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Crna bjelouška
Crna bjelouška
Datum: Fri 13 Sep 15:46:34 2013
Klikova: 1166
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Poskok, Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Thu 12 Sep 08:15:22 2013
Klikova: 1135
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Poskok,  Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Thu 12 Sep 08:04:54 2013
Klikova: 1004
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Poskok , Vipera ammodytes
Poskok , Vipera ammodytes
Datum: Wed 11 Sep 17:50:07 2013
Klikova: 926
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Poskok,  Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Fri 06 Sep 18:48:13 2013
Klikova: 1025
Ocjeni:
3,67 / 3
Komentara:0
Poskok,  Vipera ammodytes
Poskok, Vipera ammodytes
Datum: Sun 25 Aug 18:40:46 2013
Klikova: 1113
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Obična čančara ( Testudo hermanni GMELIN)
Obična čančara ( Testudo hermanni GMELIN)
Datum: Thu 01 Aug 15:31:30 2013
Klikova: 1237
Ocjeni:
5,00 / 5
Komentara:0
Bjelouška,  Natrix natrix
Bjelouška, Natrix natrix
Datum: Tue 23 Jul 16:22:29 2013
Klikova: 1305
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Obični zelembać ( Lacerta viridis )
Obični zelembać ( Lacerta viridis )
Datum: Wed 26 Jun 11:55:16 2013
Klikova: 976
Ocjeni:
4,83 / 6
Komentara:0
Bjelica (Zamenis longissimus
Bjelica (Zamenis longissimus
Datum: Fri 21 Jun 14:56:23 2013
Klikova: 866
Ocjeni:
3,00 / 4
Komentara:0
Poskok (Vipera ammodytes)
Poskok (Vipera ammodytes)
Datum: Fri 21 Jun 14:56:22 2013
Klikova: 1184
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:1
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 40 gostiju i nema članova online