papirna osa (Polistes dominula)
papirna osa (Polistes dominula)
Datum: Thu 08 May 12:12:19 2014
Klikova: 677
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Galska osa (Polistes gallicus)
Galska osa (Polistes gallicus)
Datum: Mon 05 May 06:41:34 2014
Klikova: 875
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Muha zunzara - Calliphora-vomitoria
Muha zunzara - Calliphora-vomitoria
Datum: Sun 04 May 09:19:14 2014
Klikova: 623
Ocjeni:
4,00 / 4
Komentara:0
Pčela samica
Pčela samica
Datum: Sat 03 May 10:00:35 2014
Klikova: 622
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:1
Vrtni ili Kupusni komar (Tipula oleracea L.)
Vrtni ili Kupusni komar (Tipula oleracea L.)
Datum: Thu 01 May 12:56:48 2014
Klikova: 768
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Bubamara - Coccinella septempunctata
Bubamara - Coccinella septempunctata
Datum: Wed 30 Apr 19:26:34 2014
Klikova: 562
Ocjeni:
5,00 / 5
Komentara:2
Grabežljivi pauk ( Pisaura sp.)
Grabežljivi pauk ( Pisaura sp.)
Datum: Tue 29 Apr 10:46:55 2014
Klikova: 854
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
Osolika muha
Osolika muha
Datum: Mon 28 Apr 13:12:17 2014
Klikova: 720
Ocjeni:
5,00 / 7
Komentara:0
Cerura erminea
Cerura erminea
Datum: Sun 27 Apr 19:27:15 2014
Klikova: 571
Ocjeni:
5,00 / 8
Komentara:2
Cerura erminea
Cerura erminea
Datum: Sun 27 Apr 19:21:02 2014
Klikova: 542
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
Veliko noćno paunče  (Saturnia pyri)
Veliko noćno paunče (Saturnia pyri)
Datum: Sun 27 Apr 14:45:01 2014
Klikova: 1310
Ocjeni:
5,00 / 8
Komentara:2
Poljska hitra Cicindela campestris L
Poljska hitra Cicindela campestris L
Datum: Mon 14 Apr 07:12:19 2014
Klikova: 1180
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Smeđa stjenica Coreus Marginatus
Smeđa stjenica Coreus Marginatus
Datum: Sun 13 Apr 17:22:33 2014
Klikova: 562
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Eysarcoris venustissimus
Eysarcoris venustissimus
Datum: Wed 09 Apr 11:11:44 2014
Klikova: 482
Ocjeni:
4,67 / 3
Komentara:0
Eurydema ornata (Linnaeus, 1758)
Eurydema ornata (Linnaeus, 1758)
Datum: Tue 08 Apr 20:33:33 2014
Klikova: 472
Ocjeni:
4,33 / 3
Komentara:0
Lastin rep (Papilio machaon)
Lastin rep (Papilio machaon)
Datum: Tue 08 Apr 16:49:35 2014
Klikova: 484
Ocjeni:
4,75 / 4
Komentara:0
Račji pauk (Thomisus onustus meridionalis Strand, 1907)
Račji pauk (Thomisus onustus meridionalis Strand, 1907)
Datum: Mon 07 Apr 19:29:41 2014
Klikova: 600
Ocjeni:
2,83 / 6
Komentara:0
Melolontha melolontha aka Hrušt
Melolontha melolontha aka Hrušt
Datum: Sat 05 Apr 22:03:26 2014
Klikova: 618
Ocjeni:
5,00 / 11
Komentara:0
poljski šturak (Gryllus campestris)
poljski šturak (Gryllus campestris)
Datum: Tue 01 Apr 17:37:24 2014
Klikova: 700
Ocjeni:
4,17 / 6
Komentara:0
Paunovac - Saturnia pavonia
Paunovac - Saturnia pavonia
Datum: Sun 30 Mar 12:17:25 2014
Klikova: 521
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Drvotočni mrav - Lasius fuliginosus
Drvotočni mrav - Lasius fuliginosus
Datum: Wed 26 Mar 18:40:25 2014
Klikova: 716
Ocjeni:
5,00 / 6
Komentara:0
Corizus hyoscyami (Linnaeus, 1758)
Corizus hyoscyami (Linnaeus, 1758)
Datum: Mon 24 Mar 21:37:14 2014
Klikova: 554
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
VELIKA BUMBARICA Bombylius major Linnaeus, 1758
VELIKA BUMBARICA Bombylius major Linnaeus, 1758
Datum: Mon 17 Mar 17:30:50 2014
Klikova: 657
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
VODENA KOPNICA AQUARIUS NAJAS DE GEER, 1773
VODENA KOPNICA AQUARIUS NAJAS DE GEER, 1773
Datum: Mon 17 Mar 16:59:15 2014
Klikova: 1684
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 81 gostiju i nema članova online