AZIJSKA BOŽJA OVČICA Harmonia axyridis
AZIJSKA BOŽJA OVČICA Harmonia axyridis
Datum: Sun 25 Jan 15:57:09 2015
Klikova: 1563
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
oklopnik s Paga
oklopnik s Paga
Datum: Tue 20 Jan 16:32:37 2015
Klikova: 762
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:1
Crni cjevasti pauk (Eresus cinaberinus)
Crni cjevasti pauk (Eresus cinaberinus)
Datum: Wed 15 Oct 20:21:20 2014
Klikova: 1593
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Plavi admiral, Limenitis reducta
Plavi admiral, Limenitis reducta
Datum: Tue 23 Sep 05:09:59 2014
Klikova: 849
Ocjeni:
4,33 / 3
Komentara:0
Bogomoljka
Bogomoljka
Datum: Tue 16 Sep 16:17:40 2014
Klikova: 1053
Ocjeni:
4,57 / 7
Komentara:2
Japansko noćno paunče (Antheraea yamamai)
Japansko noćno paunče (Antheraea yamamai)
Datum: Mon 15 Sep 16:27:54 2014
Klikova: 1076
Ocjeni:
4,33 / 3
Komentara:0
Zapadni vilenjak, Orthetrum coerulescens
Zapadni vilenjak, Orthetrum coerulescens
Datum: Tue 02 Sep 07:52:23 2014
Klikova: 844
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Rogati cvrčak
Rogati cvrčak
Datum: Sat 23 Aug 23:18:36 2014
Klikova: 872
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
TIGRASTI PAUK
TIGRASTI PAUK
Datum: Wed 20 Aug 20:04:13 2014
Klikova: 1735
Ocjeni:
4,33 / 3
Komentara:0
Pčela (Apis mellifera)
Pčela (Apis mellifera)
Datum: Wed 20 Aug 07:54:23 2014
Klikova: 830
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:1
Cicadella viridis
Cicadella viridis
Datum: Sun 17 Aug 18:43:43 2014
Klikova: 965
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Blistavi plavac, Polyommatus bellargus
Blistavi plavac, Polyommatus bellargus
Datum: Tue 12 Aug 12:57:47 2014
Klikova: 837
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:2
veliki strijelac- Sympetrum striolatum
veliki strijelac- Sympetrum striolatum
Datum: Sat 02 Aug 18:11:08 2014
Klikova: 810
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Adipina sedefica, Argynnis adippe
Adipina sedefica, Argynnis adippe
Datum: Thu 31 Jul 12:30:47 2014
Klikova: 834
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Danje paunče (Inachis io)
Danje paunče (Inachis io)
Datum: Mon 28 Jul 10:21:15 2014
Klikova: 761
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
prugasta konjska smrt- Calopteryx splendens
prugasta konjska smrt- Calopteryx splendens
Datum: Sat 26 Jul 15:21:05 2014
Klikova: 972
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Ljepokrili admiral (Vanessa atalanta)
Ljepokrili admiral (Vanessa atalanta)
Datum: Fri 25 Jul 16:09:27 2014
Klikova: 753
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
mala crvenookica- Erythromma viridulum
mala crvenookica- Erythromma viridulum
Datum: Fri 18 Jul 13:46:08 2014
Klikova: 789
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Strijelac, Sympetrum sp.
Strijelac, Sympetrum sp.
Datum: Thu 17 Jul 16:13:52 2014
Klikova: 838
Ocjeni:
4,50 / 4
Komentara:0
Pčela (Apis mellifera) i livadna kadulja (Salvia pratensis)
Pčela (Apis mellifera) i livadna kadulja (Salvia pratensis)
Datum: Fri 11 Jul 09:15:54 2014
Klikova: 899
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Bijeli šumski vratar, Brintesia circe
Bijeli šumski vratar, Brintesia circe
Datum: Fri 04 Jul 12:36:56 2014
Klikova: 937
Ocjeni:
4,00 / 4
Komentara:0
Ljubičasti vatreni plavac, Lycaena alciphron
Ljubičasti vatreni plavac, Lycaena alciphron
Datum: Fri 27 Jun 12:27:08 2014
Klikova: 789
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
žuti leptirak- Libelloides macaronius
žuti leptirak- Libelloides macaronius
Datum: Wed 25 Jun 08:44:33 2014
Klikova: 1075
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Obični jelenak - Lucanus cervus
Obični jelenak - Lucanus cervus
Datum: Tue 24 Jun 21:06:33 2014
Klikova: 1013
Ocjeni:
5,00 / 4
Komentara:0
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 37 gostiju i nema članova online