Obični fazan (lat. Phasianus colchicus)
Obični fazan (lat. Phasianus colchicus)
Datum: Sun 14 Apr 19:39:17 2019
Klikova: 956
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Čavka (lat. Corvus monedula)
Čavka (lat. Corvus monedula)
Datum: Fri 29 Mar 16:50:26 2019
Klikova: 1231
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Siva čaplja (Ardea cinerea)
Siva čaplja (Ardea cinerea)
Datum: Sat 09 Mar 15:05:58 2019
Klikova: 1104
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Veliki vranac (Phalacrocorax carbo)
Veliki vranac (Phalacrocorax carbo)
Datum: Wed 06 Mar 20:42:54 2019
Klikova: 948
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Obični fazan (lat. Phasianus colchicus)
Obični fazan (lat. Phasianus colchicus)
Datum: Sun 03 Mar 15:14:01 2019
Klikova: 1123
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Češljugar,  Carduelis carduelis
Češljugar, Carduelis carduelis
Datum: Thu 28 Feb 17:26:44 2019
Klikova: 1035
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Poljski vrabac (lat. Passer montanus)
Poljski vrabac (lat. Passer montanus)
Datum: Mon 25 Feb 19:12:34 2019
Klikova: 1091
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
bjeloglavi sup
bjeloglavi sup
Datum: Wed 20 Feb 17:25:25 2019
Klikova: 1110
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Liska ili Crna liska (Fulica atra)
Liska ili Crna liska (Fulica atra)
Datum: Mon 18 Feb 21:05:44 2019
Klikova: 1149
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Datum: Mon 11 Feb 18:33:30 2019
Klikova: 1024
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Veliki vranac, Phalacrocorax carbo
Datum: Mon 04 Feb 13:09:23 2019
Klikova: 1075
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Morski vranac, Phalacrocorax aristotelis
Morski vranac, Phalacrocorax aristotelis
Datum: Wed 30 Jan 20:55:06 2019
Klikova: 1123
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Krstokljun, Loxia curvirostra
Krstokljun, Loxia curvirostra
Datum: Mon 28 Jan 18:42:46 2019
Klikova: 1176
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Dugokljuna čigra,  Thalasseus sandvicensis
Dugokljuna čigra, Thalasseus sandvicensis
Datum: Sun 27 Jan 18:02:53 2019
Klikova: 1000
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
VELIKA BIJELA ČAPLJA (EGRETTA ALBA )
VELIKA BIJELA ČAPLJA (EGRETTA ALBA )
Datum: Sun 27 Jan 16:10:18 2019
Klikova: 970
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Morski vranac Phalacrocorax aristotelis
Morski vranac Phalacrocorax aristotelis
Datum: Fri 25 Jan 16:59:39 2019
Klikova: 1239
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Dugokljuna čigra,  Thalasseus sandvicensis
Dugokljuna čigra, Thalasseus sandvicensis
Datum: Fri 04 Jan 13:55:54 2019
Klikova: 1079
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Dugokljuna čigra,  Thalasseus sandvicensis
Dugokljuna čigra, Thalasseus sandvicensis
Datum: Thu 03 Jan 14:34:05 2019
Klikova: 994
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Riječni galeb, Chroicocephalus ridibundus
Riječni galeb, Chroicocephalus ridibundus
Datum: Sat 08 Dec 11:00:53 2018
Klikova: 1197
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Vodomar (lat. Alcedo atthis)
Vodomar (lat. Alcedo atthis)
Datum: Thu 22 Nov 18:33:01 2018
Klikova: 1571
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
 Morski vranac (Phalacrocorax aristotelis)
Morski vranac (Phalacrocorax aristotelis)
Datum: Mon 10 Sep 20:04:55 2018
Klikova: 1268
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Bjelobrada čigra Chlidonias hybrida
Bjelobrada čigra Chlidonias hybrida
Datum: Tue 04 Sep 09:00:25 2018
Klikova: 1299
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Vlastelica,  Himantopus himantopus
Vlastelica, Himantopus himantopus
Datum: Tue 28 Aug 14:30:45 2018
Klikova: 1066
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
Gavka,  Somateria mollissima
Gavka, Somateria mollissima
Datum: Tue 28 Aug 07:10:08 2018
Klikova: 1226
Ocjeni:
( Nema ocjene )
Komentara:0
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 42 gostiju i nema članova online