Home Galerija fotografija Fotografije Davor Krnjeta
 
Fotografije Davor Krnjeta
kukavica- Cuculus canorus
kukavica- Cuculus canorus
Datum: Fri 12 Apr 16:33:15 2013
Klikova: 1074
Komentara: 1
krastača-Bufo bufo
krastača-Bufo bufo
Datum: Wed 10 Apr 14:47:00 2013
Klikova: 1054
Komentara: 2
piljak- Delichon urbica
piljak- Delichon urbica
Datum: Sun 07 Apr 16:22:03 2013
Klikova: 1049
Komentara: Ne
škanjac- Buteo buteo
škanjac- Buteo buteo
Datum: Wed 03 Apr 17:37:27 2013
Klikova: 943
Komentara: Ne
trčka- Perdix perdix
trčka- Perdix perdix
Datum: Tue 02 Apr 16:49:34 2013
Klikova: 1189
Komentara: 2
vrba- Salix.
vrba- Salix.
Datum: Sun 31 Mar 10:40:48 2013
Klikova: 1087
Komentara: Ne
ćurlini i patke kržulje
ćurlini i patke kržulje
Datum: Tue 26 Mar 18:09:35 2013
Klikova: 1259
Komentara: Ne
oštrigar-Haematopus ostralegus
oštrigar-Haematopus ostralegus
Datum: Sun 24 Mar 18:25:03 2013
Klikova: 1255
Komentara: 2
riđoglavi svračak- Lanius senator juv.
riđoglavi svračak- Lanius senator juv.
Datum: Fri 22 Mar 16:27:48 2013
Klikova: 969
Komentara: Ne
pčelarica- Merops apiaster
pčelarica- Merops apiaster
Datum: Mon 18 Mar 13:12:34 2013
Klikova: 1139
Komentara: Ne
nutrija- Myocastor coypus
nutrija- Myocastor coypus
Datum: Sun 17 Mar 19:08:31 2013
Klikova: 1873
Komentara: Ne
šumska crvenrepka- Phoenicurus p.
šumska crvenrepka- Phoenicurus p.
Datum: Wed 13 Mar 13:21:02 2013
Klikova: 1495
Komentara: Ne
mala čigra- Sterna albifrons
mala čigra- Sterna albifrons
Datum: Wed 13 Mar 13:21:01 2013
Klikova: 1052
Komentara: 1
eja livadarka- Circus pygargus
eja livadarka- Circus pygargus
Datum: Sat 09 Mar 18:34:43 2013
Klikova: 1578
Komentara: Ne
crna čigra- Chlidonias nigra
crna čigra- Chlidonias nigra
Datum: Fri 08 Mar 18:18:19 2013
Klikova: 1192
Komentara: Ne
pršljivac- Philomachus pugnax
pršljivac- Philomachus pugnax
Datum: Tue 05 Mar 18:20:28 2013
Klikova: 998
Komentara: Ne
gorska pastirica- Motacilla cinerea
gorska pastirica- Motacilla cinerea
Datum: Mon 04 Mar 20:44:23 2013
Klikova: 1094
Komentara: Ne
krivokljuni žalar- Calidris ferruginea
krivokljuni žalar- Calidris ferruginea
Datum: Sun 03 Mar 19:07:08 2013
Klikova: 912
Komentara: Ne
vjetruša- Falco tinnunculus
vjetruša- Falco tinnunculus
Datum: Sat 02 Mar 17:12:17 2013
Klikova: 2017
Komentara: Ne
stepski sokol- Falco cherrug
stepski sokol- Falco cherrug
Datum: Fri 01 Mar 17:47:34 2013
Klikova: 1093
Komentara: Ne
troprsti žalar - Pluvialis apricaria
troprsti žalar - Pluvialis apricaria
Datum: Thu 28 Feb 21:10:58 2013
Klikova: 927
Komentara: Ne
dugorepa sjenica- Aegithalos caudatus
dugorepa sjenica- Aegithalos caudatus
Datum: Thu 28 Feb 16:27:50 2013
Klikova: 1017
Komentara: Ne
Aythya nyroca X Aythya ferina
Aythya nyroca X Aythya ferina
Datum: Wed 27 Feb 13:48:56 2013
Klikova: 908
Komentara: 3
pčelarica-Merops apiaster
pčelarica-Merops apiaster
Datum: Sat 23 Feb 12:31:42 2013
Klikova: 1038
Komentara: 3
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 77 gostiju i nema članova online