Home Galerija fotografija Fotografije Goran Šafarek
 
Fotografije Goran Šafarek
Pčela samica
Pčela samica
Datum: Sat 03 May 10:00:35 2014
Klikova: 839
Komentara: 1
Jeleni (Cervus elaphus) u šašu
Jeleni (Cervus elaphus) u šašu
Datum: Mon 28 Apr 20:22:13 2014
Klikova: 1016
Komentara: Ne
Divlja svinja (Sus scrofa) ženka
Divlja svinja (Sus scrofa) ženka
Datum: Sat 12 Apr 20:48:05 2014
Klikova: 981
Komentara: Ne
Gakovi
Gakovi
Datum: Sat 12 Apr 05:47:41 2014
Klikova: 914
Komentara: Ne
svađa vjetruše i gačca
svađa vjetruše i gačca
Datum: Mon 07 Apr 16:26:58 2014
Klikova: 880
Komentara: Ne
poljski šturak (Gryllus campestris)
poljski šturak (Gryllus campestris)
Datum: Tue 01 Apr 17:37:24 2014
Klikova: 1043
Komentara: Ne
Pokupska poplavna šuma
Pokupska poplavna šuma
Datum: Sun 30 Mar 19:19:07 2014
Klikova: 993
Komentara: Ne
Jeleni (Cervus elaphus) na planinskom hrptu
Jeleni (Cervus elaphus) na planinskom hrptu
Datum: Sun 23 Mar 07:33:55 2014
Klikova: 802
Komentara: 1
Kockavica (Fritillaria meleagris)
Kockavica (Fritillaria meleagris)
Datum: Tue 18 Mar 11:14:12 2014
Klikova: 856
Komentara: 1
Gatalinka (Hyla arborea)
Gatalinka (Hyla arborea)
Datum: Tue 18 Mar 09:23:16 2014
Klikova: 1031
Komentara: Ne
Strizibuba (Rutpela maculata) na ljepljivom bušinu
Strizibuba (Rutpela maculata) na ljepljivom bušinu
Datum: Tue 11 Mar 19:51:59 2014
Klikova: 688
Komentara: Ne
atrena stjenica (Pyrrhocoris apterus)
atrena stjenica (Pyrrhocoris apterus)
Datum: Tue 04 Mar 09:14:43 2014
Klikova: 896
Komentara: 1
Crvena vjeverica (Sciurus vulgaris)
Crvena vjeverica (Sciurus vulgaris)
Datum: Sun 02 Feb 07:49:31 2014
Klikova: 929
Komentara: Ne
život...zarobljen u ledu
život...zarobljen u ledu
Datum: Sat 01 Feb 18:18:34 2014
Klikova: 849
Komentara: Ne
Brgljez (Sitta europaea)
Brgljez (Sitta europaea)
Datum: Fri 31 Jan 08:32:19 2014
Klikova: 1302
Komentara: Ne
Klen
Klen
Datum: Fri 31 Jan 07:28:10 2014
Klikova: 1244
Komentara: Ne
Rijeka Krupa
Rijeka Krupa
Datum: Thu 23 Jan 14:08:21 2014
Klikova: 1333
Komentara: 2
muha i komar
muha i komar
Datum: Sun 19 Jan 16:37:49 2014
Klikova: 959
Komentara: Ne
sumrak u močvari
sumrak u močvari
Datum: Thu 16 Jan 19:07:51 2014
Klikova: 1126
Komentara: Ne
Svitanje na dravskoj mrtvici
Svitanje na dravskoj mrtvici
Datum: Sat 11 Jan 13:39:26 2014
Klikova: 1191
Komentara: 1
Zaleđeni slapovi
Zaleđeni slapovi
Datum: Sat 04 Jan 15:19:51 2014
Klikova: 1291
Komentara: Ne
Liska (fulica atra)
Liska (fulica atra)
Datum: Tue 31 Dec 10:52:36 2013
Klikova: 1239
Komentara: Ne
riječni galeb (Larus ridibundus)
riječni galeb (Larus ridibundus)
Datum: Mon 30 Dec 19:19:02 2013
Klikova: 817
Komentara: Ne
Kopnena kornjača ili čančara (Testudo hermanni)
Kopnena kornjača ili čančara (Testudo hermanni)
Datum: Tue 03 Dec 11:58:25 2013
Klikova: 1202
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 30 gostiju i nema članova online